Embed

pantolon alırken nelere dikkat etmeliymişiz :)))

 

KOT PANTOLON ALIRKEN NELERE DKKAT ETMELİ?

‘Androjen’ olarak tabir edilen erkeksi hatlara sahipsiniz. Kot pantolonlar sizin için yaratılmış sanki, çok şanslısınız. Çoğu zaman erkeklerin üzerinde nasıl bol ve ‘cool’ duruyorsa, biz de o görüntüyü isteriz. Sizin için en uygunu düşük belli ‘boyfriend’ jeanler, bacak kısımları geniş ve bol paçalı kot pantolonlardır. Fazla erkeksi oldu diyorsanız paçaları hafif kıvrın, altına topukluları geçirin. Ama ideali kotun doğasına uyumlu bir seçim yaparak spor ayakkabılarla bütünlemek…

Bir diğer seçenek elbette dar kesimli kot pantolonlar. Bacakları kavrayayn ‘skinny’ler. Bu model özellikle dar ve kıvrımsız kalçalarından şikayet edenler için bire bir çünkü kalçalarınızı iyice ortaya çıkarıyor, yani ne varsa ortaya koyuyor. Burada arka ceplerin pozisyonu çok önemli. Cepler alçaktaysa kalçalarınızn daha yüksek olduğu ilüzyonu yaratılır ve daha yuvarlak hatlara sahipmiş gibi görünürsünüz.

Bu arada siz her türlü fermuar, cep detayı ve süsü kaldırabilirsiniz. Daha mecaracı olabilir, çılgın modellere rağbet edebilirsiniz. Renk olarak seçim sizin. Ama vücudunuzu biraz daha ortaya çıkartacak farklı yıkamalı, açık mavi hatta yırtık modeller çok uygun !

Eva Mendes, Jennifer Lopez gibi dolgun bir vücuda, seski kıvrımlara sahipsiniz. Belki biraz da göbeğiniz var.Öyleyse nasıl bir model seçmeli ? Yine ayaklara doğru hafif genişleyen ‘boot cut’ modeli vücudunuza ihtiyacı olan dengeyi getirecektir. Tavsiyemiz, üzerine dökümlü bir bluz veya tunik seçmeniz. Yüksek belli modeller armut şeklindeki göbeğinizi ve fazlalıklarınızı gizleyecektir. Kalın bir kemerle vurguladığınız beliniz gurur duyduğunuz seski kalçanızı en güzel biçimde gözler önüne serecektir.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !